• خانه
  • avatarپروفایل
شرایط مرجوعی کالا از فیش دلیوری

 

- هر گونه عدم رضایت از محصول یا مغایرت در سفارش، می بایست بلافاصله (ظرف 30 دقیقه) بعد از تحویل توسط مامور پست یا باربری به اطلاع پشتیبانی فیش دلیوری رسانده شود تا در مورد مشکل پیش آمده تصمیم گیری شود و در غیر اینصورت فیش دلیوری تعهدی در زمینه مرجوعی و حل مشکل نخواهد داشت.

- اگر محصول ارایه شده توسط فیش دلیوری دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه و با رعایت قوانین مندرج است.

- با توجه به حساس بودن نگه داری ماهی و میگو، در صورت عدم حضور خریدار در محل به هنگام مراجعه پست، بازگشت محصول به فیش دلیوری امکان پذیر نبوده و مسیولیتی در این زمینه نداریم.

- چنانچه در حمل و نقل مشکلی برای بار پیش آمده باشد و مشتری در هنگام دریافت محصول بواسطه مشکل پیش امده در اثر حمل از کیفیت آن ناراضی باشد و پشتیبانی فیش دلیوری را بلافاصله در جریان مشکل قرار بدهد، پس از تایید کارشناس فنی فیش دلیوری حق بازگشت کالا برای مشتریان گرامی محفوظ می باشد که در اینصورت مبلغ خرید به کیف پول کاربر در حساب کاربری ایشان (برای خریدهای بعدی) شارژ خواهد شد.

  • bazar
  • sibcheh

فیش دلیوری، بهترین فروشگاه اینترنتی ماهی و میگو!

فیش دلیوری برترین مرکز و فروشگاه جهت خرید آنلاین انواع ماهی و میگو می باشد. شرکت دریابازار نصف جهان با هدف در دسترس قرار دادن محصولات دریایی مرغوب و تازه برای مردم در سراسر ایران فیش دلیوری را راه اندازی نموده است.نمایش بیشتر
رسالت فیش دلیوری ترویج مصرف محصولات دریایی، افزایش مصرف سرانه این محصولات در راستای ارتقای سلامت جامعه و تحویل آسان انواع ماهی های تازه با بسته های مطمئن در درب منازل مشتریان می باشد. شما در فیش دلیوری می توانید بصورت آنلاین انواع ماهی های تازه همچون ماه شیر، ماهی شوریده، ماهی حلوا سفید، ماهی حلوا سیاه، ماهی سرخو، ماهی سنگسر، ماهی تن، ماهی کفشک، ماهی هامور، ماهی بیاح، ماهی طلال، ماهی شورت، ماهی شهری، ماهی راشگو، ماهی صبیتی، میش ماهی، ماهی چمن، ماهی زبان، ماهی صافی، ماهی قباد، ماهی باراکودا (چنگو)، طوطی ماهی، ماهی سی بریم (شانک)، ماهی مقوا و... ، انواع میگوهای تازه همچون شاه میگو، میگو درشت، میگو متوسط و میگو کوچک، میگو سر تیز و همچنین محصولات دیگری نظیر سالمون، قزل آلا، لابستر، خاویار، انواع ادویه ها و طعم دهنده و... را تهیه نمایید.نمایش کمتر